СПРАВОЧНИК

Използвайте Справочника за online търсене на свои състуденти и приятели. Като регистриран член на online общността на завършилите СА студенти, Вие имате възможност да ползвате огромните ресурси на Академията за лично и професионално търсене и като лесен начин за поддържане на контакти с всички бивши наши възпитаници.

Търсене в справочника
Използвайте предоставените полета за търсене. Колкото повече полета попълните, толкова по-прецизно ще бъде Вашето търсене.

Моите запомнени профили
Можете да отбележите определени места в списъците на справочника, за да улесните и ускорите бъдещите си търсения така, че да не се налага отново и отново да преравяте целия справочник. Това е чудесен начин да сте в течение на това, което другите правят.

Виж/актуализирай своя профил
Можете лично да преглеждате и актуализирате своя профил в справочника. Това е лесен начин да държите в течение своите колеги, приятели и партньори за промените, които стават при Вас, да им изпратите актуална лична, професионална или академична информация за Вашите постижения.

Ако имате въпроси или коментари относно Справочника, пишете ни на адрес: ……………………………………..