СРЕЩИ НА ВИПУСКИТЕ

Програмата на СА за организиране и провеждане на срещи на випуските дава възможност на всички завършили училището да се връщат отново в него на всеки пет години за по два дни, в които са организирани такива събития, като разглеждане на училището, академични дебати и редица социални прояви.

Випуски 1990, 1995, 10-11 юли 2010 г.
Випуски 2000, 2005 4-5 септември

Добре дошли на Вашата среща на випуска!
Стопанска академия има удоволствието да Ви покани отново в училището, за да отпразнувате своята годишнина от завършването. Уикендът на срещата е чудесна възможност да се съберете отново със своите състуденти, стари приятели и преподаватели, да си спомните студентските години и да разгледате промените, станали в Академията.
Тазгодишната програма на срещата на випуските включва разговори с някои от водещите преподаватели и изтъкнати възпитаници на СА, обиколки из училището, вечери, възможности за осъществяване на социални и професионални контакти и други специални събития, които ще направят вашата среща много специално събитие.

С нетърпение очакваме да Ви приветстваме отново в Училището!